فهرست بستن

ویزا کارت Visa Card چیست؟ دریافت ویزا کارت رایگان

ویزا کارت Visa Card یک سیستم پرداخت بانکی است که محصول شرکت چند ملیتی ویزا است. این شرکت که در سال ۱۹۵۶در ایالت کالیفرنیای آمریکا فعالیت خود را آغاز نموده است، هم‌اکنون در سرتاسر جهان در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی مالی فعالیت می‌کند. به وسیله ی آن می توانید از هزاران فروشگاه اینترنتی و فیزیکی خرید و از خدماتشان استفاده کنید.

دو شرکت معتبر اوکی اکسچنج و پی 98 می توانند دو گزینه خوب برای خرید ویزا کارت Visa Card باشند.

ویزا کارت‌ها در دو نوع فیزیکی و مجازی صادر می‌شوند. در نوع فیزیکی شما یک کارت پلاستیکی که روی آن شماره ۱۶ رقمی، تاریخ انقضا (Expiration Date) و کد سه رقمی CVV2 درج شده است، دریافت می‌کنید.

بر خلاف کارت‌های فیزیکی، ویزا کارت‌های مجازی (Virtual Visa Card) دارای یک کارت پلاستیکی نیستند، بلکه فقط مجموعه‌ای از اطلاعات کارت شامل شماره ۱۶ رقمی کارت، تاریخ انقضا (Expiration Date) و کد سه رقمی CVV2 می‌باشند که تنها کاربرد آن‌ها انجام پرداخت‌های آنلاین در وب‌سایت‌های اینترنتی یا Application‌ ها می‌باشد.

انواع ویزا کارت Visa Card

انواع Visa Card به طور خلاصه شامل کارت های اعتباری (Credit Card)، کارت بانکی (Debit Card) و کارت های پیش پرداخت (Prepaid Card) است.

کارت اعتباری (Visa Credit Card) چیست؟

این کارت به افرادی تعلق می گیرد که سابقه مالی خوبی داشته باشند و گردش مالی آن ها تضمین شده باشد و مهم ترین ویژگی استفاده از ویزا کارت اعتباری یا Visa Credit Card این است که می توانید موجود منفی داشته باشید یعنی حتی اگر پولی در حساب شما نباشد همچنان تا یک سقف مشخصی خرید کنید.

کارت دبیت (Debit Visa Card) چیست؟

مهمترین تفاوتی که دبیت کارت با کارت اعتباری دارد این است که با استفاده از این کارت ها نمی توانید بیشتر از موجودی حساب خود برداشت کنید. در واقع Visa Card دبیت چیزی شبیه به کارت های بانکی ایران است که به میزان موجودی که شارژ کرده اید می توانید از حساب متصل به کارت خود برداشت کنید.

کارت پیش پرداخت (Prepaid Visa Card) چیست؟

کارت های پیش پرداخت درست مانند دبیت کارت است با این تفاوت که برای دریافت کارت های پیش پرداخت نیاز به افتتاح حساب نیست و عملا حسابی وجود ندارد و فقط با یک کارت بانکی سروکار دارید. در چنین حالتی امکان انتقال وجه از یک حساب به کارت شما که فاقد حساب است وجود ندارد و فقط می توانید به میزانی که آن را شارژ کرده اید با آن خرید کنید.

خود کارت های پیش پرداخت به دو دسته کارت های قابل شارژ (Reloadable) و غیر قابل شارژ (Gift Card) تقسیم می شوند. کارت های پیش پرداخت بهترین کارت قابل استفاده برای کاربران ایرانی است.

آموزش ساخت Visa Card رایگان

شما می توانید برای ثبت نام در وبسایت های خارجی که از شما مشخصات دقیق پستی، مشخصات هویتی و شماره کردیت کارت معتبر می خواهند، از وبسایت های ساخت مشخصات وریفای استفاده کنید. این وبسایت ها الگوی ساخت شماره های کارت را می دانند و طبق آن شماره ای که از نظر سیستم معتبر است را می سازند.
در بستر نت معمولا وب سایت هایی هستند که ویزا کارت های هک شده را در قالب ویزا کارت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند اما توصیه می شود به هیچ عنوان از این کارتها استفاده نکنید.

برای ساخت اکانت وارد سایت ccardgenerator.com شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام

یکی از بهترین کانال های ارز دیجیتال با داشتن گروه سرمایه گذاری

عضویت در کانال خارج شدن