فهرست بستن

کلیک فکس clickfex سایت ایرانی کسب درآمد اینترنتی

سایت کلیکی ایرانی کلیک فکس clickfex جدیدترین متودها در تبلیغات اینترنتی کسب درآمد حلال از انواع روش های معتبر کسب درآمد را دارا می باشد و میتوانید به صورت دائمی از زیرمجموعه های خود درآمد داشته باشید. پیشنهاد میکنم فعالیت در این سایت را از دست ندهید.
با کلیک فکس کلیک های خود را پولساز کنید معتبرترین و پردرآمدترین سایت کلیکی ایرانی حال حاضر

آموزش ثبت نام در سایت کلیک فکس

 ثبت نام و کسب درآمد

روی لینک ثبت نام کلیک کنید و فیلد های مورد نظر را کامل کنید. این سایت فارسی است و نیاز به توضیح نیست. توجه کنید که بعد از ثبت نام باید اکانت خودتان را فعال کنید در غیر این صورت اکانت شما حذف میشود. این سایت توسط آقای سینا کارآموز ثبت شده است میتوانید با ایمیل perfex.site@yahoo.com با مدیریت این سایت ارتباط داشته باشید. شماره تماس پشتیبانی: 09014174720 (شنبه تا چهارشنبه: 10:30/18 پنج شنبه: 10:30/15) آدرس ایمیل پشتیبانی: fexgroupmail@gmail.com آیدی تلگرام پشتیبانی: fexgroup@ کلیک فکس در تاریخ 1396/11/17 با اسکریپت اختصاصی فعالیت خود را شروع کرده و روزانه شاهد آپدیت شدن سایت و پیشرفت آن خواهیم بود.

ویژگی های فعالیت در کلیک فکس

 • حداقل مبلغ برداشت برای بار اول 1000 تومان، برداشت دوم 5000 تومان، برداشت سوم و بیشتر 10000 تومان
 • امکان واریز و برداشت به دلار پرفکت مانی و تومان
 • هیچ قانونی برای برداشت وجود ندارد. فاصله برداشت برای تمامی عضویت ها 15 روز است.
 • 14% سود در ماه برای زیرمجموعه های اجاره ای
 • قابلیت جذب 200 زیرمجموعه مستقیم در حالت عضویت رایگان و حذف زیرمجموعه های غیر فعال
 • دارای تبلیغات مناسب روزانه با قیمتی منطقی و گزینه های مختلف برای کسب درآمد.
 • دارای تبلیغات 6 تومانی تا 20 تومانی
 • وجود امتیازی به نام پولک و قابلیت تبدیل پولک به تومان
 • امان افزایش درآمد با خرید فکس پک
 • دارای قابلیت تبدیل پولک به موجودی جاری، اعتبار کلیکی به موجودی جاری، اعتبار سورفی به موجودی جاری، اعتبار، کلیکی به اعتبار سورفی، اعتبار سورفی به اعتبار کلیکی

ویژگی های تبلیغات در کلیک فکس

 • متود های تبلیغاتی مختلف
 • ثبت و نمایش آنی تبلیغات
 • نمایش در تمام دستگاه ها
 • نمایش آنلاین آمار و ارقام
 • سیستم امن و ضد تقلب

متودهای تبلیغات و کسب درآمد

این سایت دارای روش های زیادی است و همیشه دوست داشته آپدیت باشه دقیقا مثل سایت سهام فکس sahamfex تبلیغات کلیکی: با ارزانترین قیمت در بزرگترین مرجع تبلیغاتی آگهی خود را به هزاران کاربر واقعی نمایش دهید. کلیک کنید و پول بگیرید. تبلیغات آفری: آیا برای کسب و کار خود به کاربر و یا زیرمجموعه نیاز دارید؟ همین حالا آگهی آفری خود را ثبت کنید. دارای آگهی های دیوار پی تی سی، آگهی های دیوار آفرز فور آل و آگهی های دیوار کلیکس برای دریافت پولک کارهای که گفته شده را انجام دهید و چول بگیرید. تبلیغات بنری: بنر آگهی خود را همین حالا به هزاران کاربر نمایش دهید و برای لینک خود بازدید واقعی دریافت کنید. تبلیغات سورفی: آگهی سورفی خود را ثبت کنید و بگذارید لینک شما با ارزانترین قیمت هزاران بازدید واقعی دریافت کند. سایت های نمایش داده شده را مشاهده کنید و پول بگیرید. کسب درآمد از زیرمجموعه‌گیری: با معرفی کلیک فکس از هر کلیک زیرمجموعه جذب شده بر روی آگهی 20 درصد و یا هر خرید اعتبار آگهی 5 درصد کمیسیون دریافت کنید. این سایت دارای مسابقه زیرمجموعه گیری هم است که به افراد برتر ماه جایزه ویژه میدهد.

خرید فکس پک (تنها در کلیک فکس)

سیستم جدید ابداعی سایت کلیک فکس می باشد. نوعی سرمایه گذاری 30 روزه در سایت است که اگر یک روز کلیک اجبار آگهی فراموش شود دیگر کاربر متضرر نمی شود. فقط فردای آن روز در ساعت 24 درآمد فکس پک ها را دریافت نمیکند اما در کنار آن از عمر فکس پک ها کاسته نمی شود. برای خرید فکس پک در صفحه حساب کاربری از طریق گزینه «خرید فکس پک» اقدام کنید.

الزام کلیک روزانه:

درآمد فکس پک ها هر شب ساعت 24 به موجودی جاری شما افزوده می شود برای اینکه امروز ساعت 24 از فکس پک های خود کسب درآمد داشته باشید بایستی دیروز حتما حداقل 4 آگهی کلیکی را تماشا کرده باشید، کاربرانی که همین امروز ثبت نام کردند و یا کاربرانی که دیروز حداقل 4 آگهی مشاهده نکردند در صورتی که امروز فکس پک خرید کنند فردا شب ساعت 24 اولین سوددهی خود را دریافت می کنند لذا این دسته کاربران بهتر است امروز حداقل 4 آگهی کلیک کرده و از فردا فکس پک خرید کنند تا در همان روز خرید ساعت 24 سوددهی خود را از فکس پک ها دریافت کنند

عدم امکان ضرر کردن از فکس پک ها:

اگر یک روز یا روزهایی امکان کلیک کردن نداشتید هیچ ضرری نخواهید داشت چرا که اگر روزی امکان کلیک کردن نداشتید فردای آن روز در ساعت 24 درآمد فکس پک ها را دریافت نمی کنید اما در کنار آن از عمر فکس پک های شما نیز کاسته نمی شود به عبارتی فقط برای روزهایی که حداقل 4 آگهی مشاهده کرده باشید کاستن عمر فکس پک ها و دریافت درآمد صورت می گیرد اگر نتوانستید کلیک کنید هیچ ضرری را شامل نمی شوید.

پورسانت خرید زیرمجموعه های مستقیم:

در تمامی عضویت ها از هر خرید فکس پک زیرمجموعه مستقیم خود 25 تومان پورسانت خرید زیرمجموعه به موجودی جاری خود دریافت می کنید، برای مثال اگر زیرمجموعه شما 100 عدد فکس پک خرید کند 2500 تومان پورسانت به موجودی جاری خود دریافت می کنید.

ثبت تبلیغات کلیکی رایگان:

با خرید هر فکس یک آگهی کلیکی با 10 اعتبار نمایش فعال می شود یعنی اگر 10 فکس پک خرید کنید یک آگهی کلیکی با 100 اعتبار نمایش فعال خواهد شد.

چرخه سوددهی آنلاین سایت

کلیک فکس تبلیغات کلیکی، سورفی، آفری، بنری، ورود و… خود را می فروشد. درآمد حاصل از این فروش در راستای پروژه های کلیک فکس و پیشرفت هر چه بیشتر این بیزینس خرج در نتیجه درآمد بیشتری حاصل می شود، اعضای سایت نیز با مشاهده آگهی های کلیکی، دیوارهای آگهی، سورفی یا انجام آفر ها سهم خود را از این چرخه سوددهی کسب می کنند.

قوانین سایت

• هر کاربر فقط می تواند یک حساب کاربری داشته باشید و اینکه کاربر صاحب چند سیستم یا چند خط تلفن و اینترنت باشد تفاوتی ایجاد نمی کند در صورت رویت توسط سیستم یا پشتیبانی و هرگونه تقلب و سودجویی در این مورد تمامی حساب های کاربری مربوطه مسدود خواهند شد. • در صورت عدم ورود به حساب کاربری خود یا عدم فعالیت بیش از 20 روز حساب کاربری شما توسط سیستم مسدود خواهد شد. • پس از واریز وجه به کلیک فکس دیگر امکان بازگشت به حساب و برگشتی زدن وجود ندارد چرا که تمامی وجوه واریز وارد چرخه سوددهی کلیک فکس می شوند. • افزایش موجودی خرید از طریق درگاه بانک های ایرانی: واریز از طریق تمامی بانک های ایران با حداقل مقدار 1000 تومان صورت می گیرد. • افزایش موجودی خرید به دلار از طریق درگاه پرفکت مانی یا پی یر: در این روش مبلغ واریزی شما به صورت آنی با توجه به قیمت فروش دلار پرفکت مانی یا پی یر در صرافی ها به صورت تومان به موجودی خرید شما اضافه می شود به عبارتی با این کار بصورت اتوماتیک دلار های خود را می فروشید ، حداقل مقدار برای واریز 1 دلار است. ♥ همین امروز ثبت نام کنید.

 ثبت نام و کسب درآمد

امتیاز دهی به مطلب
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام

یکی از بهترین کانال های ارز دیجیتال با داشتن گروه سرمایه گذاری

عضویت در کانال خارج شدن